RedAdHoc

2016.004

3.7

3

İnternet bağlantınızı diğer WİFİ cihazlarınızla paylaşın

25.8k

Bu uygulamayı oyla

RedAdHoc diğer bütün cihazlarınızla internet bağlantınızı paylaşmanıza izin veren kullanışlı bir uygulamadır; bu sayede, yönlendiriciden uzak olsanız ya da farklı bir WiFi ağına bağlanmak isteseniz bile veri planınız olmasa dahi internette gezinebilirsiniz.

Bu uygulama, akıllı telefon, tablet ya da masaüstü bilgisayarınız gibi WiFi bağlantısı etkin cihazlar kullanarak İnternete bağlanmanıza izin verir. Bilgisayarınızı sanal bir yönlendiriciye çevirin ve normal bir şekilde diğer cihazlara bağlanın.

Uygulamanın arayüzü oldukça basittir ve ona bağlanmak için sadece kullanıcıların ihtiyaç duyacağı ağ adını ve şifreyi girmeniz gerekir. Bu değerler girildiğinde, dilediğiniz kişilerle ağınızı paylaşabilirsiniz, diğer kişilerin istemediğiniz girişlerinden kaçınırsınız.

RedAdHoc, en hızlı ve uygun şekilde çoklu oyunculu oyunlarınızı paylaşabileceğiniz, diğer şeylerin yanında, LAN ağı da oluşturmanıza izin veren özel bir araç özelliğine sahiptir. Buna ek olarak, kablosuz bağlantıya veya ek bir araca ihtiyaç duymadan dosyaları lokal olarak paylaşabilirsiniz. RedAdHoc kullanarak bütün bunları ve daha fazlasını kolayca yapabilirsiniz.
Uptodown X